“If I fall if I die know I lived it to the fullest; If I fall if I die know I lived and missed some bullets; I'm on the pursuit of happiness and I know everything that shine ain't always gonna be gold, hey; I'll be fine once I get it, yeah, I'll be good…”

She returned from her homeland happy and satisfied with how much she managed to arrange there, how many friends and family members she got to see, what a nice time she had walking around the town, shopping with her mum and chatting over a cup of coffee and chocolate banana cake in a quaint café; and sipping on delicious cheap Moravian wine in the evenings with her girlfriends. She got so many presents for her past birthday, one of them being this beautiful classy cream Moschino handbag from her parents; and she was almost afraid she wouldn't fit all of them in her luggage. Yet she couldn't wish for a better return to the Netherlands. He swamped her with his love and care and flowers. Spring seemed to have arrived and they spent a weekend cycling around Utrecht, shopping for food in Arab market, sitting on terrace with the first rose beer of the season. Happiness and beauty lies in the simplest moments.
Vrátila se z návštěvy své domoviny ve skvělé náladě a spokojená s tím, kolik toho stihla zařídit, s kolika přáteli a členy rodiny se stihla sejít, jak si užila procházky městem, nákupy s mámou a následné popovídání u kávy a banánovo-čokoládového dortu v roztomilé kavárničce, stějně jako popíjení výborného levného moravského vína s kamarádkami po večerech. Dostala tolik dárku ke svým nedávným narozeninám, že se až obávala, jestli se jí všechny vejdou do kufru. Jedním z nich byla i tato krásná klasická krémová kabelka Moschino od jejích rodičů. I přesto se jí ale nemohlo dostat krásnějšího přivítaní zpátky v Holandsku. Zahrnul ji láskou, péčí a květinami. Jaro již se zdálo dorazit i do Holandska, a tak spolu strávili víkend jízdou na kole po Utrechtu, nakupováním dobrůtek na arabském tržišti, posedáváním na terase s prvním rosé pivem této sezóny. Radost a krása tkví v těch nejobyčejnějších momentech.


About her style HERE / Her recipes HERE
O jejím stylu TADY / Její recepty  TADY

11 comments:

 1. to je prekrásne <3

  ReplyDelete
 2. Nádhera, je skvělé vědět jak člověka mají ostatní rádi a je skvělé si to připomínat často :o).
  Přeji spoustu dalších krádných dnů :o)

  ReplyDelete
 3. ta první fotka je dokonalá! zcela sprostě ti závidim květiny - tady nám to ještě potrvá než si budeme moc dovolit vázu natož kytky :(

  ReplyDelete
 4. Jestlipak ten jarní svěží salátek s křepelčími vajíčky chutnal tak báječně, jak vypadá? Ta fotka je celá taková voňavá. A kabelka je nádherná, užij si ji.

  ReplyDelete
 5. Ty jsi teď měla narozeniny? Tak to ti přeju do dalšího roku života jen samé krásné věci, zážitky a hlavně zdraví! :-) Koukám, že používáme momentálně stejný parfém... Chloé je moje stálice. Ať si koupím jakýkoliv jiný, vždy se vrátím k tomuto klasickému Chloé. Ani See by Chloé už nebylo ono.
  Měj se hezky a těšíme se na další fotky!

  JS

  ReplyDelete
 6. To nevadí, popřát ti musím! Lepší pozdě, než nikdy. A pokud jsem ti už někdy v tom lednu v komentech přála, tak se omlouvám, ale já mám po zkouškovým vždycky lehkou sklerózu a opravdu už si to nevybavuju :D Ale zase je lepší někomu popřát dvakrát,než vůbec...:-))) Já ještě Roses by Chloé vůbec nevyzkoušela....nevoní dobře, nebo co? (Je ale jasné, že na klasiku to nemá..)

  ReplyDelete
 7. Taky jsem byla v Čechách na narozeniny a měla jsem to samé. Spokojená, s kolika lidmi jsem se viděla a s plným kufrem..:) Jinak krásné fotky, vypadá to tam prostě nádherně.
  A opožděne - všechno nejlepší!

  ReplyDelete
 8. Som rada, že tvoj návrat k priateľovi bol taký krásny ... každá si to zaslúžime ...
  Mimochodom chem ta sledovať na Instagramu ale za toho neviem pod akým menom

  ReplyDelete
 9. tá prvá fotka tak veľmi luxusne :)

  ReplyDelete
 10. Děkuji za krásný koment :)
  Já jsem právěže docela perfekcionistka, ale moc se mi to už nedaří a o to víc šílím :D
  Snažím se užívat si maličkostí, ale někdy to už prostě nestačí...
  Měj se krásně :) a dík, že ti to nepřijde jak hadice od sprchy. Mně taky ne, tak nevím, co s tím všichni mají :D

  ReplyDelete