"You sit there in your heartache, Waiting on some beautiful boy to To save you from your old ways You play forgiveness, Watch it now ... here he comes! He doesn't look a thing like Jesus, But he talks like a gentleman, Like you imagined when you were young..."

Also this year was autumn filled with exciting plans. No sooner they came back from trip to Brugge, they started to plan another one to Prague to attend her friend's birthday. But what was to be the highlight of her autumn was another business trip to the US, this time flying to New York. But still the she enjoyed everyday little pleasures, delicious romantic dinner at Italian restaurant, reading new book in a train on her way to work, buying the chunky necklace she dreamt of for days, exploring Amsterdam's exotic food market while buying ingredients for dinner he was cooking... One can find joy in the simplest things.
I tento rok byl její podzim naplněn vzrušujícími plány. Sotva se vrátili z výletu v Brugách, už hovořili o další návštěvě Prahy, tentokrát ku příležitosti oslavy narozenin její kamarádky. Ale hlavní očekávánou událostí byla další pracovní cesta do US s přistáním v New Yorku. Ale i tak si užívala těch malých každodenních radostí, romantická večeře v Italské restauraci, čtení nové knihy ve vlaku po cestě do práce, koupě obrovského náhrdelníku, o kterém snila celé dny, průzkum tržiště s exotickým jídlem v Amsterdamu při nákupu ingrediencí na večeři, kterou vařil... Radost se dala najít i v těch nejjednodušších věcech.

7 comments:

 1. pokud pojedes do prahy doufam, ze mi napises a konecne se uvidime! bylo by to lahodne!

  ReplyDelete
 2. ty ma vieš zahriať pri srdci :)

  ReplyDelete
 3. ten svetrík je krásy a ostatné fotky tak isto
  Tak ti závidím všetky tie miesta ktoré navštíviš alebo sa chytáš navštíviť ...

  ReplyDelete
 4. krásné. všetko.

  ReplyDelete
 5. Náhrdelník je nádherný! Odkud?
  Pokud pojedeš do Prahy - nechtěla by jsi se sejít a vymyslet nějaké společné focení? ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nahrdelnik je ze Zary a byl docela drahy, ale musela jsem ho mit :)) Foceni zni uplne uzasne! Teda pokud nemyslis foceni me, protoze ja jsem absolutne nefotogenicka :D

   Delete
 6. Svetr a náhrdelník...božská kombinace

  ReplyDelete